موج

فرماندار شفت بیان کرد:

فرماندار شفت گفت: طرح بزرگ آبرسانی به 54 روستا شهرستان شفت در حال پیگیری است و زمین آن در روستای بداب آماده تجهیز کارگاه است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمد رضا محسنی فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه 75 درصد جمعیت این شهرستان در روستاها سکونت دارند و باید به گسترش زیرساخت های عمرانی در این مناطق توجه ویژه داشت افزود: اعتبارات شهرستان شفت در سالهای اخیر بر روی شاخص ارتقای سلامت آب شرب شهری و روستایی متمرکز شده است.

طرح بزرگ آبرسانی به 54 روستا در حال پیگیری است

وی با بیان اینکه طرح بزرگ آبرسانی به 54 روستا در حال پیگیری است و زمین آن در روستای بداب آماده تجهیز کارگاه است افزود: اعتبار 30 میلیارد تومانی ساخت و تکمیل این پروژه زیرساختی از صندوق توسعه ملی تامین و به صورت مرحله ای و فاز به فاز در آینده اجرایی می شود.

بهره برداری طرح آبرسانی به روستای پلنگ پشت در دهه مبارک فجر

محسنی با اشاره به اینکه طرح آبرسانی به روستای پلنگ پشت (شهرک کادوس) با اعتبار 270 میلیون تومان در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید و 130 خانوار این روستا از آن بهره مند می شوند افزود: آبرسانی به روستاهای سالک معلم ، صیقلان و مژدهه نیز در مراحل پایانی کار قرار دارد و برای افتتاح در دهه فجر نیازمند مساعدت و همگرایی و کار جهادی دستگاه های ذیربط است.

وی در ادامه بر پیگیری پروژه های آبرسانی روستاهای شفت در سال 98 تاکید نمود و افزود: تکمیل فاز دوم فاضلاب امامزاده ابراهیم یکی از مطالبات مردم و نیازی ضروری برای توسعه گردشگری در این منطقه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    خدمت آقای فرماندار عرض کنم فیش آب مصرف ما صادر شده مصرف آب 1000 تومان اما هزینه آبونمان 10200 تومان محاسبه شده آیا این محاسبه قانونی است یا میخواهند چهره دولت را مخدوش نمایند دولت و مجلس قیمت حاملها را که افزایش نداده حال آبونمان از مصرف آب بالاتر شده انصاف کجاست آقای فرماندار لطفا رسیدگی نمائید ./

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها