موج

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در دومین نشست ستاد هماهنگی و اجرایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تدبیر و تکیه بر توان داخلی از عوامل مهم رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مجتبی اشجری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در دومین نشست ستاد هماهنگی و اجرایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان که پنج‌شنبه ۲۰ دی ماه در سالن اجتماعات این شورا برگزار شد با بیان اینکه نهضت الهی امام خمینی(ره) در تداوم راه ائمه اطهار(ع) و با تاسی از نهضت عاشورای حسینی شکل گرفته و به پیروزی رسیده است، گفت: تقارن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ایران با ایام فاطمیه فرصتی مغتنم برای تبیین ارتباط معنوی و پیوند ناگسستنی انقلاب اسلامی ایران با نهضت فاطمی است لذا در برنامه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شان ایام فاطمیه حفظ شود.

وی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را سه دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: این انقلاب با درایت حضرت امام خمینی(ره) و خون پاک شهدا به‌دست آمده است لذا دشمنان نظام بدانند ملت مسلمان ایران لحظه‌ای از پاسداری این دستاورد گران‌بها دست نخواهد برداشت.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران متعلق به همۀ گرایش‌های‌ فکری و سلایق سیاسی وفادار به اسلام و انقلاب است، اظهار کرد: قدردان این عطیۀ الهی باشیم تا با حرکت در مسیر ولایتمداری، ایران اسلامی به سوی افق توسعه و پیشرفت حرکت کند و انقلاب اسلامی تعالی یابد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان2

چهل سال استکبارستیزی و ایستادگی در برابر ابرقدرت‌ها معجزۀ انقلاب اسلامی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، چهل سال استکبارستیزی و ایستادگی در برابر ابرقدرت‌های غربی و شرقی را معجزۀ انقلاب اسلامی ایران دانست و بیان کرد: این انقلاب امروز به الگویی موفق برای ملت‌های آزادی‌خواه جهان تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه خواست مردم ایران برای تغییر سرنوشت خود و باور داشتن به ولایت فقیه، پایه‌های حکومت فاسد پهلوی را از هم پاشاند و نهضت الهی انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند، افزود: امروز پس از گذشت چهل سال از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، نام ایران بر قله‌های اقتدار، توسعه و پیشرفت می‌درخشد.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری، تعامل، همگرایی و هم‌افزایی مسئولان با مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را سبب ایجاد موج امیدواری به نظام مقدس جمهوری اسلامی در جامعه دانست و گفت: اتحاد مردم و حضور پرشور در صحنه‌های انقلاب اسلامی، یاس و نامیدی را برای جبهۀ دشمن به ارمغان خواهد آورد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، تدبیر و تکیه بر توان داخلی را از عوامل مهم رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دانست و تصریح کرد: بی‌تردید بخش عمدۀ مشکلات اخیر کشور به واسطۀ توطئه‌های دشمنان و تحریم‌های ناجوانمردانه به وجود آمده اما باید پذیرفت که عدم مدیریت صحیح و نظارت ناکافی نیز در تشدید مشکلات نقش داشته است.

وی با بیان اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای مسئولان و خدمتگزاران واقعی نظام است، اظهار کرد: مسئولان با حضور مستمر در بین مردم به‌ویژه در بخش‌ها و روستاها از نزدیک با مشکلات جاری مردم آشنا شده و با پیگیری و رفع آنها کام مردم را در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شیرین کنند.

مسئولان از تجمل‌گرایی و اشرافی‌گری اجتناب کنند

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه تلاش برای حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلابی اولویت همۀ مدیران و خدمتگزاران نظام باشد، بیان کرد: مسئولان از تجمل‌گرایی و اشرافی‌گری اجتناب کنند؛ با درک درست مطالبات مردم و خدمتگزاری خالصانه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به فضل الهی کشور از چالش‌های پیش‌رو در امان خواهد ماند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان1

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، تبیین و تشریح دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی و عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی را به زبان فاخر هنر و با بهره‌مندی از رسانه‌ها و فضای مجازی بسیار ضروری دانست و تصریح کرد: بیان هنرمندانۀ دستاوردهای نظام موجب می‌شود تا مردم به ویژه نسل جوان با آگاهی از جایگاه رفیع و تعیین‌کننده ایران در جهان و باور غرور ملی به بالندگی میهن اسلامی خود افتخار کنند.

سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای تبیین آرمان امام راحل(ره)

وی با بیان اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای تبیین آرمان امام راحل(ره)، تشریح عوامل پیروزی انقلاب اسلامی، شناخت فتنه‌ها و آسیب‌ها، اصلاح نواقص و رفع کاستی‌ها و تقویت عوامل تداوم انقلاب اسلامی برای نوجوانان و جوانان است، افزود: مرور درس‌های تاریخی سبب می‌شود تا نسل جوان با ارزش‌های انقلابی و اسلامی خو گیرد و انقلابی تربیت شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها