راهکارهای تسریع در روند اجرایی پروژه راه سازی محور ملاسرا- شفت با حضور فرماندار شفت و مدیرکل راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمد رضا محسنی فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه عملیات عمرانی تعریض و بهسازی 9 کیلومتر از محور ملاسرا- شفت در حال انجام است افزود : 4 خطه شدن این محور پرتردد سبب تسهیل در رفت و آمد و کاهش سوانح رانندگی خواهد شد.

وی با بیان اینکه بخش هایی از مسیر پروژه نیازمند جابجایی تیرهای برق و اصلاح شبکه است افزود: بسترهای لازم در دیگر بخش های مسیر برای راهسازی و آسفالت آماده است و دستگاه های ذیربط باید اهتمام بیشتری داشته باشند.

اجرای پروژه در 2 کیلومتری ورودی شهر شفت

وی با بیان اینکه با برنامه ریزی و هدف گذاری می توان ضمن تسریع در عملیات اجرایی قطعات مختلف این پروژه را مرحله به مرحله آماده بهره برداری نمود افزود: تمرکز بر اجرای پروژه در 2 کیلومتری ورودی شهر شفت یکی از مطالبات شهرستان است و تحقق آن نیازمند تشریک مساعی دستگاه های ذیربط به ویژه شرکت توزیع نیروی برق برای اصلاح شبکه است.

راهکارهای تسریع در اجرای پروژه بهسازی محور ملاسرا-شفت بررسی شد 1

11 رشته راه روستایی در شفت آماده آسفالت

محسنی با اشاره به اینکه 11 رشته راه روستایی در شفت آماده آسفالت و تمامی ساز و کارهای آن انجام شده است افزود: تکمیل پل سیاهمزگی به افزایش ارتقای خدمات رسانی در این منطقه کمک شایانی خواهد نمود.