موج

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان اعلام کرد:

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان از راه اندازی سامانه ملی اسناد ایثار خبر داد و عنوان کرد: در گذشته آثار و اسناد شهدا و ایثارگران دور از دسترس مخاطبان قرار داشت، اما اکنون این امکان به صورت دیجیتالی برای استفاده عموم وجود دارد

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان استان گیلان به مجاهدت ۶۳ شهید انقلاب، ۸ هزار شهید، ۲۲ هزار جانباز و ۲ هزار و ۶۰۰ آزاده دوران دفاع مقدس و ۲۲ شهید مدافع حرم خود می بالد.

گیلان بیش از ۲۲۰ هزار اثر و سند از شهدا و ایثارگران دارد

 پاکاری از راه اندازی سامانه ملی اسناد ایثار خبر داد و عنوان کرد: در گذشته آثار و اسناد شهدا و ایثارگران دور از دسترس مخاطبان قرار داشت، اما اکنون این امکان به صورت دیجیتالی برای استفاده عموم وجود دارد تا جامعه و به ویژه جوانان و نوجوانان بیشتر با سیره شهدا آشنا شوند. در گیلان نیز بیش از ۲۲۰ هزار اثر و سند از شهدا و ایثارگران داریم که به صورت دیجیتالی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

رونمایی از رمزینه هوشمند میرزا کوچک خان

وی از برگزاری نخستین کنگره ملی شهید میرزا کوچک خان جنگلی به مناسبت یکصدمین سالگرد شهادت این روحانی مبارز در سال ۱۴۰۰ خبر داد و تصریح کرد: همزمان با روز بزرگداشت شهدا در ۲۲ اسفندماه سال جاری از رمزینه هوشمند میرزا کوچک خان به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی رونمایی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها