موج

همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی؛

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه شرکت گاز گیلان در پاییز امسال بیش از 12 هزار 700 مشترک جدید جذب کرده است اظهار کرد: با جذب این میزان مشترک مجموع مشترکین گاز در استان از مرز یک میلیون و 44 هزار مشترک عبور کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه این شرکت در پاییز امسال بیش از 12 هزار 700 مشترک جدید جذب کرده است اظهار نمود: با جذب این میزان مشترک مجموع مشترکین گاز در استان از مرز یک میلیون و 44 هزار مشترک عبور کرده است.

 بهره مندی خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز طبیعی 94.2 درصد

وی افزود: هم اکنون تمام شهرها بجز ماسوله (بعلت دارا بودن بافت تاریخی) و یک هزار و 942 روستای استان از نعمت گاز بهره مند هستند و درصد بهره مندی خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز طبیعی 94.2 درصد می باشد.

جذب بیش از یک میلیون مشترک در کمتر از 40 سال

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه استان گیلان هم اکنون در پایان عملیات توسعه گاز قرار  دارد گفت: جذب بیش از یک میلیون مشترک در کمتر از 40 سال و گازرسانی به اقصی نقاط استان بویژه روستاها کار بسیار بزرگی است که در گیلان به انجام رسیده و این افتخاری است که در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی  محقق شده است.

 اکبر ادامه داد: همزمان با نزدیک شدن به پایان عملیات توسعه گازرسانی در گیلان، پروژه بزرگ دیگری در دستور کار شرکت گاز استان قرار گرفته و آن  نهادینه سازی فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در میان کلیه مشترکین گاز گیلانی است.

سال گذشته هیچگونه حادثه مرگ خاموش در استان اتفاق نیفتاد

وی افزود: این شرکت با اجرای دوره های آموزشی مختلف برای مدارس، ادارات، پایگاه های بسیج و ....(طرح سفیران انرژی)، اطلاع رسانی و آموزش در زمینه مدیریت مصرف گاز طبیعی از صدا و سیما و رسانه های مکتوب و مجازی و ..... توانسته تا حد زیادی فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی را در استان نهادینه نماید بنحویکه در سال گذشته شاهد هیچگونه حادثه مرگ خاموش در استان نبودیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان از همه مشترکین گیلانی درخواست نمود تا با مدیریت مصرف، در جهت حفظ پایداری جریان گاز و استفاده بهتر از این سرمایه ملی بکوشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها