موج

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان اعلام کرد؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت: برای رونق اقتصادی در راستای تولید و رفع موانع بیش از ۲۱ میلیارد تومان به شهرستان رضوانشهر اختصاص داده شده که باید محورهای توسعه و اولویت ها مد نظر قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید محمد احمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در رضوانشهر، با تقدیر از زحمایت و پیگیری های مهندس مظفری سرپرست فرمانداری رضوانشهر و همچنین نماینده حوزه انتخابیه در مجلس شواری اسلامی و مدیران کل استان و شهرستان در بحث ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید گفت: بانک ها بیشترین مشارکت را در این راستا از خود نشان داده اند.

وی افزود: با توجه به ظرفیت و پتانسیل  کم نظیری که در رضوانشهر هست نگاه های توسعه و رونق اقتصادی منطقه را، رو به جلو خواهد برد.

احمدی با بیان اینکه یازدهمین جلسه کارگروه استان که امروز در رضوانشهر تشکیل شد گفت:  آنچه که صاحبان صنایع و تولید کنندگان در بحث محورهای تولید مطرح می کنند که در اینم راستا از بانک ها بیشتر انتظار داریم، بنابراین موانع اداری کمتری باید متقاضیان را درگیر نماید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: بسیاری از مصوبات را می گذرانیم ولی در لابه لای کارها معطل مانده ایم باید با نظارت کامل این مشکلات را برطرف نمائیم. 

کارگروه رفع موانع و رونق تولید امروز پنج شنبه در محل شهرستان رضوانشهر1

وی خطاب به مدیران استانی و شهرستانی با بیان اینکه فلسفه تشکیل کارگروه برای رونق تولید است گفت: موانعی که سد راه تولید است باید کاملا دیده شود و نگاه به امر تولید را در تولید کنندگان اثر بخش کنیم، نباید اجازه دهیم که آنان از کارگروه ها و بانک ها گلایه مندی داشته باشند.

احمدی افزود: برای رونق اقتصادی در راستای تولید و رفع موانع بیش از ۲۱ میلیارد تومان به شهرستان رضوانشهر اختصاص داده شده که باید محورهای توسعه و اولویت ها مد نظر قرار گیرد.

وی همچنین از مدیران بانک ها برای جذب اعتبارات و رونق تولید، خواست که در مورد عملکرد خود آمار قابل دفاع داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها