"مانور زلزله، پناه گیری و تخلیه اضطراری" با هدف ارتقاء دانش و آمادگی کارمندان در حوادث و بلایا، در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مانور زلزله، پناه گیری و تخلیه اضطراری"، با همت معاونت بهداشتی و مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و با هدف ارتقا دانش و آمادگی کارمندان در حوادث و بلایا، در ساختمان معاونت بهداشتی برگزار شد.

در این مانور که با حضور مرکز فوریت های پزشکی، هلال احمر، آتش نشانی، پلیس راهور، نیروی انتظامی و موسسه حمل متوفیان ناجی، به انجام رسید، اجرای یک سناریوی از پیش تعیین شده در دستور کار قرار گرفت، در این زمینه، آموزش، پیش بینی، پیشگیری، آمادگی، برنامه ریزی و هماهنگی جهت مقابله با بلایا و حوادث غیرمترقبه، نیز مورد توجه قرار گرفت.

گیلان- مانور زلزله1

گفتنی است؛ در برگزاری این مانور، تیم فوریت های پزشکی 115 گیلان با 2 دستگاه آمبولانس و یک خودرو ارزیاب، هلال احمر با 2 دستگاه خودرو عملیاتی و آتش نشانی،‌ پلیس راهور و نیروی انتظامی نیز هر کدام با یک دستگاه خودرو عملیاتی، حضور یافتند. در این خصوص ارتقا هماهنگی درون سازمانی و تعاملات برون سازمانی و شناخت نقاط ضعف و قوت، از دیگر اهداف برگزاری این مانور بود.