بازرس کل استان در بازدید از شرکت گاز استان گیلان گاز را یک نعمت الهی دانست که نظام اسلامی توانسته به عموم مردم ارائه نماید.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سیف الله مسرور بازرس کل استان در بازدید از شرکت گاز استان گیلان ضمن تقدیر از عملکرد خوب شرکت گاز در زمینه گازرسانی به اقصی نقاط استان، گاز را یک نعمت الهی دانست که نظام اسلامی توانسته به عموم مردم ارائه نماید.

وی با اشاره به درصد بهره مندی بالای گازرسانی در استان در مقایسه با  متوسط  کشوری ابراز امیدواری کرد با رفع مشکلات اقتصادی و تحریم های ظالمانه انشاءالله بتوانیم از نعمت گاز استفاده بهتری بویژه در حوزه صادرات نماییم.

مسرور شرکت گاز استان را یکی شرکتهای خوب در میان دستگاههای اجرایی استان برشمرد و اقدامات کیفی این شرکت گاز در زمینه های قرائت از راه دور ایستگاه ها، مرکز امداد مکانیزه و پایش شکایات مشترکین را مثبت ارزیابی نمود و ابراز امیدواری کرد تا سایر نهاد ها و سازمان ها نیز به منظور سهولت در اجرای امور و افزایش رضایتمندی مشترکین اقدامات مشابهی را انجام دهند.

بازرس کل استان گیلان1

بازرس کل استان گیلان در پایان با اشاره به شروع فصل سرما گفت: بارش برف باید مایه آسایش باشد و لازمه این کار آمادگی همه دستگاه های خدمات رسان از جمله شرکت گاز است که البته در سالهای گذشته عملکرد شرکت گاز استان در این زمینه نیز ستودنی بوده است.

 مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان نیز در این بازدید ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان ارائه نمود.