معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مراسم تقدیر و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیاهکل گفت: راه اندازی بخش اطفال بیمارستان غدیر سیاهکل، در دستور کار مدیر جدید شبکه بهداشت درمان این شهرستان قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علی داودی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مراسم معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیاهکل  گفت: برنامه نظام سندرومیک بیماری ها که ابتدا در شهرستان سیاهکل پایلوت شد، اکنون توسط سازمان جهانی بهداشت برای اجرا به کشورهای منطقه پیشنهاد شده است.

وی ادامه داد: این موفقیت مرهون زحمات تلاشگران حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی گیلان می باشد که در جای خود شایسته تقدیر هستند.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به این که اجرای طرح تحول نظام سلامت خدمات گسترده ای برای مردم علی الخصوص مردم مناطق محروم به همراه داشته است، تصریح کرد: طرح تحول از هدایای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم بود که در دولت تدبیر و امید محقق شد.

مراسم معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیاهکل1

 داودی اظهار داشت: با توجه به وجود تجهیزات بخش اطفال در بیمارستان سیاهکل، انشالله با حضور دکتر شیری به عنوان متخصص اطفال در این مرکز و مدیر شبکه این شهرستان بخش اطفال این بیمارستان در روز های آتی فعال شود و دیگر نیازی به اعزام کودکان بیمار به شهرستان های دیگر نباشد.

در ادامه از زحمات دکتر محمد زمانی مدیر قبلی شبکه بهداشت و درمان سیاهکل تقدیر شد و سرپرستی این مهم به دکتر محمد رضا شیری پزشک متخصص اطفال که سابقه مدیریت شبکه بهداشت و درمان سیاهکل را نیز در دوره پزشک عمومی، در کارنامه خود دارد، سپرده شد.