فرماندار شهرستان رشت نقش بسیج را در پیشبرد اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی و نظام بسیار مهم دانست و گفت: بسیج مظهر پشتیبانی مردمی از نظام است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، میرشمس مومنی زاده، فرماندار شهرستان رشت، در جلسه "کمیسیون شئونات فرهنگی"، و گرامیداشت هفته بسیج، ضمن تبریک آغاز ماه مبارک ربیع الاول و هفته ی وحدت، با اشاره به لزوم آسیب شناسی در ارتباط با شئونات فرهنگی، اظهار داشت: در این خصوص باید ضمن شناخت آسیب های موجود درجهت پیشگیری ازبروز آنها اقدام نمود.

وی افزود: اقدامات ما نباید واکنشی و عکس العملی باشد، بلکه باید با انجام اقدامات پیشگیرانه از وقوع و تکرار این گونه آسیب ها جلوگیری کنیم.

فرماندار رشت

فرماندار شهرستان رشت در ادامه با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج، نقش بسیج را در پیشبرد اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی و نظام بسیار مهم دانست و افزود: بسیج در تامین امنیت داخلی در سال های ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، دوران 8 ساله دفاع مقدس و مبارزه با آسیب ها و ناهنجاری های فرهنگی و عرصه سازندگی در کشور نقشی پررنگ داشته است.

وی همچنین افزود: بسیج مظهر پشتیبانی مردمی از نظام است و در هفته آتی که به نام هفته بسیج مستضعفان نامگذاری شده است، همه ی ادارات تلاش کنند که برنامه های این هفته به نحو شایسته برگزار شود.