در پی درخواست جمعی از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی گیلان مبنی بر پرداخت مطالباتشان، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، در خصوص چگونگی پرداخت مطالبات بازنشستگان توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در پی درخواست جمعی از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مبنی بر پرداخت برخی از مطالبات خود، محمدتقی آشوبی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان در حاشیه نشست با بازنشستگان که با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: مطالبات بازنشستگان دانشگاه که سال 95 بازنشسته شده اند، بطور کامل پرداخت شده است.
وی افزود: ذخیره مرخصی بازنشستگان 9ماهه اول سال 96  پرداخت شده و ذخیره مرخصی بازنشستگان سه ماهه آخر سال 96 نیز تا پایان آذر ماه جاری تصفیه می شود.
 آشوبی ادامه داد: پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 96 نیز که باید از محل منابع دولت پرداخت شود، منوط به تخصیص بودجه از سوی سازمان برنامه ریزی کشور است.
وی افزود: ذخیره مرخصی سال 97 بازنشستگان نیز منوط به ارایه لیست لایحه بودجه 98 است که در سال 98 لحاظ می شود.
وی خاطر نشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان تمامی تلاش خود را برای احقاق حقوق به حق بازنشستگان به کار خواهد بست. در این خصوص، جلسه ای با حضور ریاست دانشگاه و دکتر نوبخت در تهران برگزار شد که امیدواریم با پی گیری های لازم، این مهم محقق شود.