طی حکمی از سوی دبیر ستاد عالی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور، حجت الاسلام محمدعلی رضوانی‌نژاد به عنوان مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد گیلان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حجت الاسلام حبیب‌رضا ارزانی، مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، با صدور حکمی حجت الاسلام محمدعلی رضوانی‌نژاد را به عنوان مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان منصوب کرد.

در این حکم آمده است؛ نظر به پیشنهاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و بررسی‌های به‌عمل آمده از سوابق خدمتی جنابعالی به موجب این ابلاغ  به‌عنوان «عهده‌دار وظایف سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و به به‌کارگیری تمام توانمندی‌های خود و همکاری مجموع دبیرخانه استانی در ساماندهی و هماهنگی امور محوله در چارچوب سیاست‌های کلی و اهداف ستاد و در راستای خدمت به توسعه و تعالی فرهنگ و هنر مساجد استان موفق باشید.

رضوانی‌نژاد متولد سال ۴۴ در رشت است که مسئولیت طرح و برنامه مرکز بین المللی تبلیغ در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مسئول نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در هرات افغانستان و معاونت نهاد دانشگاه علامه طباطبایی از جمله سوابق کاری وی است.

در آئین تکریم و معارفه مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد گیلان که امروز (دوشنبه) در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزار شد، با اهدای لوحی از زحمات ۲۲ ساله حجت الاسلام پورابراهیم در دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان تجلیل و محمدعلی رضوانی نژاد به عنوان مسئول جدید دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان معرفی شد.