طرح‌های عمرانی و خدماتی دبیرستان دوره دوم پسران سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت همراه با زمین ورزشی چمن مصنوعی فوتسال به ‌بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمد نیک پسند معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در آئین افتتاح پروژه های عمرانی، آموزشی و خدماتی دبیرستان دوره دوم پسران سما واحد رشت با بیان اینکه وظیفه اصلی سما خدمتگذاری به دانش آموزان و دانشجویان است اظهار کرد: افتتاح این پروژه ها، نخستین گام برای شکوفائی این واحد آموزشی است.

نیک پسند افزود: در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی پروژه های دیگری در این واحد آموزشی و سایر مجموعه سما خواهیم بود و دغدغه ای برای تامین منابع مالی آنها نخواهیم داشت.

معاون سما واحد رشت با بیان اینکه هدف، تحول بنیادی در مجموعه آموزشی  سما است گفت: تمام سعی و تلاش براین است که دانش آموزان و دانشجویان ما با آرامش خاطر به موفقیت برسند.

نیک پسند دانش آموزان سمائی را اخلاق مدار، با اصالت و با فرهنگ توصیف و تصریح کرد: دانش آموزان سمائی باید به مسائل فرهنگی، اخلاقی و اعتقادی توجه ویژه  ای داشته باشند.

افتتاح پروژه های عمرانی +سما واحد رشت

حسن رجب زاده مدیر دبیرستان دوره دوم پسران سما واحد رشت  نیز در خصوص  افتتاح  چند طرح های عمرانی و خدماتی در این واحد آموزشی اظهار کرد: تمام این پروژه ها در راستای ارائه خدمات بهتر به دانش آموزان در حوزه های آموزشی، خدماتی و رفاهی افتتاح  شد.

افتتاح سیستم هوشمند دانش آموزی

مدیر دبیرستان دوره دوم پسران سما واحد رشت با اشاره به افتتاح سیستم هوشمند دانش آموزی گفت:  با افتتاح این سیستم همه دانش آموزان مدرسه با داشتن یک عدد کارت شناسایی هوشمند، می توانند در مدرسه تردد نمایند.

رجب زاده  بخش دانش آموزی، اولیاء، دبیران و مدیریتی را از بخش های این نرم افزار هوشمند عنوان کرد و ا فزود: امکان دیدن برنامه کلاسی، نمرات، شرکت در کلاس مجازی و اطلاع والدین  از ساعت ورود و خروج ، وضعیت انضباطی، نمرات و کارنامه  دانش آموزان  از جمله امکانات این نرم افزار هوشمند است.

وی همچنین گفت:  دبیران این واحد آموزشی با استفاده از این نرم افزار می توانند، برنامه درسی، حضور و غیاب الکترونیکی، برگزاری کلاس مجازی، ارسال پیام برای دانش آموزان و ازسایر خدمات این نرم افزار استفاده کنند.

افتتاح سالن غذاخوری در فضای بالغ بر 50 مترمربع 

مدیر دبیرستان دوره دوم پسران سما واحد رشت  با اشاره به افتتاح سالن غذاخوری در فضای بالغ بر 50 مترمربع  در این واحد آموزشی خاطر نشان کرد: این فضا جهت استفاده و رفاه بیشتر برای ساعت فراغت دانش آموزان طراحی و ساخته شد.

افتتاح پروژه های عمرانی دبیرستان دوره دوم پسران سما واحد رشت

رجب زاده از راه اندازی نرم افزار حسابداری شهریه در این واحد آموزشی خبر داد و افزود:  با راه اندازی این نرم افزار کلیه امور شهریه دانش آموزان بصورت سیستمی صورت خواهد پذیرفت و برای همه اولیا محترم کارنامه مالی صادر خواهد شد .

افتتاح زمین ورزشی چمن مصنوعی فوتسال

مدیر دبیرستان دوره دوم پسران سما واحد رشت بزرگترین پروژه افتتاح شده این واحد آموزشی را  زمین چمن مصنوعی فوتسال اعلام کرد و افزود: این زمین ورزشی با  مساحت  300 متر مربع  و هزینه ای  بالغ  بر هفتصد میلیون ریال  با استاندارد های روز طراحی و راه اندازی شده  و جلوه خاص به فضای متوسطه دوره دوم  پسران سما واحد رشت داده است.