مدیرکل بیمه سلامت گیلان در دیدار با آیت‌الله فلاحتی بیان کرد:

مدیرکل بیمه سلامت گیلان به پوشش ۲ هزار و ۴۲۷ نفر از بیماران خاص توسط بیمه سلامت گیلان اشاره کرد و یادآور شد: تمام خدمت‌های سرپایی و بستری این بیماران رایگان است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علی اکبری مدیرکل بیمه سلامت گیلان  سلامت و آموزش را دو بال برای توسعه جامعه عنوان کرد و گفت: سال ۷۳ قانون بیمه سلامت در راستای پوشش درمانی تمام جامعه به‌ویژه اقشار آسیب‌پذیر به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است.

 اکبری به نامگذاری هفته سلامت از ۲۷ مهر تا سوم آبان‌ماه اشاره کرد و افزود: امسال بیست و چهارمین سالگرد تاسیس بیمه سلامت در کشور است.

پوشش ۴۰ میلیون نفر از ابتدای تاسیس بیمه سلامت تاکنون در کشور

وی با اشاره به پوشش ۴۰ میلیون نفر از ابتدای تاسیس بیمه سلامت تاکنون در کشور، بیان کرد: یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از جمعیت گیلان زیر پوشش بیمه سلامت هستند و سالانه ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار مرتبه به مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و داروخانه‌های طرف قرارداد با بیمه سلامت مراجعه می‌کنند.

پوشش ۶۵۰ هزار نفر از اقشار آسیب‌پذیر به‌ویژه روستائیان استان

مدیرکل بیمه سلامت گیلان از پوشش ۶۵۰ هزار نفر از اقشار آسیب‌پذیر به‌ویژه روستائیان استان خبر داد و تصریح کرد: تعداد ۲۰۰ هزار نفر در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر زیر پوشش بیمه سلامت گیلان هستند.

دیدار مدیران بیمه سلامت +با آیت الله فلاحتی

اکبری با بیان اینکه برای ۲۰۵ هزار نفر جمعیت حاشیه شهرهای گیلان دفترچه بیمه سلامت صادر شده است، متذکر شد: تعداد یک‌میلیون و ۵۰ هزار نفر از جمعیت گیلان به طور رایگان زیر پوشش بیمه سلامت هستند.

پوشش ۲ هزار و ۴۲۷ نفر از بیماران خاص توسط بیمه سلامت گیلان

وی به پوشش ۲ هزار و ۴۲۷ نفر از بیماران خاص توسط بیمه سلامت گیلان اشاره کرد و یادآور شد: ماهانه برای هر کدام از بیماران خاص مبلغ یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار تومان هزینه می‌شود و تمام خدمت‌های سرپایی و بستری این بیماران رایگان است.

مدیرکل بیمه سلامت گیلان با تأکید بر ارتقای آگاه‌سازی مردم نسبت به بیمه سلامت، گفت: ارتقای آگاه‌سازی در راستای ارائه خدمات بهتر سلامت به مردم نیازمند همکاری و اطلاع‌رسانی تمام سازمان‌ها است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها