تیم سپیدرود رشت از هفته نهم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف ذوب‌آهن اصفهان رفت و به تساوی رضایت داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سپیدرود در روزی که چهره ای قابل قبول در خانه از خود نشان داد و دو بار مدافعان حریف توپ های رشتی ها را از روی خط دروازه به بیرون کشیدند به تک امتیاز بازی اکتفا کرد تا امید همچنان مهمان خانه های شهرباران باقی بماند.

هر دو تیم که به دنبال کسب برد در این مسابقه بودند احتیاط را کنار گذاشتند و حملات فراوانی را بر روی دروازه هم ترتیب دادند.

ذوب آهن اصفهان

علیرضا امامی فر مربی تیم سپیدرود در کنفرانس خبری بعد از دیدار تیمش با ذوب‎آهن شرکت کرد و گفت: بازی امروز برای ما دو نیمه متفاوت داشت. در تعطیلات تیم از شرایط مسابقه دور شد. در نیمه اول نتوانستیم خیلی خوب بازی کنیم.

امامی فر گفت: در نیمه دوم متوجه شدیم با پاس‌های کوتاه نمی‌توانیم حریف خط هافبک ذوب‌آهن شویم و از همین رو به سمت پاس‌های بلند رفتیم و موقعیت‌های خوبی خلق کردیم که گل نشد. باید به روند تیم ما به چشم یه پروسه نگاه کرد. حدود دو ماه است که کار را در دست گرفته ایم و زمان زیادی نیست. چند مسئله را با هم جلو می‌بریم؛ هم در بخش بدنی و هم در بخش فنی خیلی باید کار کنیم.

بازی سپیدرود رشت و ذوب آهن

امامی‌فر خاطرنشان کرد: تماشاگران ما را تشویق کردند و در نتیجه باید گفت که شرایط مان خوب بود.

شاگردان علی کریمی با کسب این تساوی 3 امتیازی شدند تا کماکان در رده آخر جدول حضور داشته باشند. ذوب‌آهن اصفهان هم با 10 امتیاز به رده هشتم جدول صعود کرد.