مریم ایراندوست گفت: تیم در حال آماده سازی برای حضور در لیگ برتر است و ما تا امروز توانسته ایم تمرینات را به شکلی حرفه ای دنبال کنیم و روی نقاط ضعف و قوت ملوان کار کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مریم ایراندوست مربی جوان و با دانش تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال بانوان ملوان و سطح آمادگی این تیم گفت: تیم در حال آماده سازی برای حضور در لیگ برتر است و ما تا امروز توانسته ایم تمرینات را به شکلی حرفه ای دنبال کنیم و روی نقاط ضعف و قوت ملوان کار کنیم.

تیم+ فوتبال بانوان ملوان

مریم ایراندوست در خصوص تعداد بازیکنان حاضر در تمرین تیمش هم بیان داشت: در حال حاضر ۲۶ بازیکن در تمرینات شرکت می کنند که از این تعداد ۱۷ نفر بومی و ۹ نفر غیر بومی هستند.

وی در ادامه افزود: از بین ۹ بازیکن غیر بومی ۶ تا از آنها سابقه حضور در تیم ملوان را داشته اند که با جو تیم بیگانه نیستند چون بین ۵ تا ۷ سال سابقه حضور در این تیم را دارند.

تیم فوتبال بانوان ملوان

وی تصریح کرد: بازیکنان غیر بومی ملوان طی سالهای اخیر به خوبی اخبار باشگاه را دنبال می کردند و با تعصب خاصی علاقه خود را به پیراهن ملوان نشان داده اند.

تیم+ فوتبال +بانوان ملوان

ایراندوست در پایان در خصوص بازیکنان ملی پوش تیمش هم بیان داشت: ۲ بازیکن ملی پوش در تیم ملی بزرگسالان داریم و همچنین همین تعداد هم در تیم ملی نوجوانان نماینده داریم که امیدواریم با شروع مسابقات تعداد ملی پوشان ما از این که هست افزایش پیدا کند.