موج

استاندار گیلان:

استاندار گیلان گفت: باید بسترهای توانمندسازی معلولان و نابینایان در مسیر کارآفرینی از سوی مسئولان دستگاه های اجرایی محقق شود .

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان،  مصطفی سالاری استاندار گیلان با اشاره به لزوم بهره گیری از توانمندی های این افراد در بخش دولتی و خصوصی تصریح کرد: باید بسترهای توانمندسازی معلولان و نابینایان در مسیر کارآفرینی از سوی مسئولان دستگاه های اجرایی محقق شود.

 سالاری به بیان توانمندی های معلولان و نابینایان اشاره کرد و اظهار داشت: توانمندی این افراد در بسیاری از موارد بیش از افراد عادی است.

لزوم بهره گیری از توانمندی های معلولان و نابینایان در بخش دولتی و خصوصی

وی با اشاره به لزوم بهره گیری از توانمندی های این افراد در بخش دولتی و خصوصی تصریح کرد: باید بسترهای توانمندسازی معلولان و نابینایان در مسیر کارآفرینی از سوی مسئولان دستگاه های اجرایی محقق شود.

تقدیر از معلولان و +نابینایان گیلان

نماینده عالی دولت در گیلان به شعار امسال روز جهانی نابینایان اشاره کرد و افزود: شعار "رفع تبعیض" باید با تلاش همه جانبه مردم و مسئولان محقق شود.

توجه به نیازمندی نابینایان در حوزه های مهارتی، فرهنگی و اجتماعی

سالاری توجه به نیازمندی نابینایان در حوزه های مهارتی، فرهنگی و اجتماعی را یک ضرورت جهت مطالعه و برنامه ریزی خواند و خاطرنشان کرد: در بخش ساخت و ساز ابنیه و تاسیسات نیز باید نسبت به رعایت اصول مهندسی ساختمان اقدام نمود تا سهولت تردد برای افراد کم توان امکان پذیر باشد.

به گزارش موج، امروز با حضور استاندار گیلان و مسئولان شهری از ۳۰ قهرمان ورزشی و نخبه نابینا و کم بینا، مدیران و دست اندرکاران موسسات حمایتی و روسای انجمن ‌های نابینایان و هیات‌های ورزشی مرتبط با معلولان گیلان قدردانی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها