فرماندار رشت در دیدار با فرمانده، معاونین و رؤسای کلانتری ها گفت: کیفیت فعالیت‌های نیروی انتظامی باید به گونه‌ای باشد که سبب ارتقای رضایتمندی در مردم شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، میرشمس مومنی زاده در دیدار با فرمانده، معاونین و رؤسای کلانتری ها ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل خدوم ناجا و تبریک هفته ی نیروی انتظامی، از مهم ترین وظایف مسئولان و خدمتگزاران را تامین نظم، امنیت و آسایش عینی و روانی مردم دانست و اظهار داشت: مردم ولی نعمت و صاحبان اصلی انقلاب،   نظام و کشور هستند و مطابق فرموده حضرت امام خمینی (ره)  که مردم ایران را از مردم صدر اسلام هم بهتر می دانستند باید با اقتداری توام با مهربانی و رأفت اسلامی به مردم خدمت کنیم.

فرماندار رشت در دیدار با فرمانده، معاونین و رؤسای کلانتری ها

فرماندار رشت با اشاره به ضرورت توجه توامان به دو فاکتور "کمیت" و "کیفیت" در انجام وظایف، نیروهای انتظامی به عنوان بازوان اجرایی تشکیلات سیاسی و اجرایی کشور، تصریح کرد: کیفیت فعالیت‌های  نیروی انتظامی باید به گونه‌ای باشد که سبب ارتقای رضایتمندی در مردم شود.

مومنی زاده تصریح کرد: به لحاظ کمیت هم باید شاخص‌های برقراری نظم و امنیت مستمرا پایش گردیده و منجر به ارتقای شاخص های مذکور گردد.