سرپرست شهرداری رشت آتش نشانی را ارتش همیشه حاضر در سطح شهر عنوان کرد و گفت: هم صحبتی با آتش نشانان ایجاد آرامش می کند و مردم با مشاهده خودروهای آتش نشانی احساس قوت قلب می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت در مراسم تجلیل از آتش نشانان به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی اظهار کرد: هفتم مهرماه سال ۵۹ پالایشگاه نفت آبادان توسط رژیم بعث عراق بمباران شد و هنگامی که آتش نشانان غیور مشغول عملیات اطفای حریق بودند مجدداً پالایشگاه نفت آبادان تحت بمباران رژیم بعثی قرار گرفت و تعدادی از آتش نشانان عزیز به شهادت رسیدند و سال ها بعد این روز به نام روز آتش نشانی و خدمات ایمنی نامگذاری شد.

مراسم تقدیر +از آتش نشانان

آتش نشانی چیزی جز عشق نیست

وی با اشاره به اینکه آتش نشانی چیزی جز عشق نیست عنوان کرد: آتش نشانان جان برکف در بسیاری از حوزه ها خدمت رسانی می کنند و مسئولیت آنان تنها اطفای حریق نیست.

سرپرست شهرداری رشت بیان کرد: آتش نشانان همه وجود و سلامتی خود را کف دست می گذارند تا جان و مال مردم در امنیت بماند و حتی امروز در روزی که به نام آنان مزین است در ایستگاه های آتش نشانی مشغول خدمت رسانی هستند.

وی یاد و خاطره شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو، شهدای آتش نشان شهرداری رشت و جانبازان آتش نشان را گرامی داشت و گفت: دست همه شما آتش نشانان را می بوسم و به وجود شما افتخار می کنم.

مراسم تقدیر از آتش نشانان

آتش نشانی ارتش همیشه حاضر در سطح شهر

بهارمست آتش نشانی را ارتش همیشه حاضر در سطح شهر عنوان کرد و گفت: هم صحبتی با آتش نشانان ایجاد آرامش می کند و مردم با مشاهده خودروهای آتش نشانی احساس قوت قلب می کنند.

بهارمست با اشاره به مشکلات شهرداری اذعان داشت: شهرداری ۷۰۰ میلیارد تومان بدهی از گذشته دارد و در ماه حدود ۱۵ میلیارد تومان حقوق پرسنل و مزایای آنان پرداخت می شود.

سرپرست شهرداری رشت مطرح کرد: شهرداری حدود ۷۵ درصد عقب ماندگی حوزه درآمد دارد و تلاش کردیم عقب ماندگی درآمد ۵ درصد بهتر شود ولی هم اکنون ۷۰ درصد عقب ماندگی در حوزه درآمد وجود دارد.

سرپرست شهرداری رشت در پایان ابراز امیدواری کرد که روزهای بهتری برای شهرداری و شهروندان رقم بخورد.