موج

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اعلام کرد؛

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: تاکنون گاز بالغ بر 215 خانوار که عمدتا در روستاهای شهر سیل زده اسالم بود وصل شده و تلاش برای وصل گاز سایر مشترکین ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان  افزود: متاسفانه سیل صدمات زیادی را در منطقه تالش ایجاد کرده و به تاسیسات و لوله های گاز  هم در برخی از مناطق آسیب وارد کرده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان که از صبح امروز و به منظور مدیریت بحران در تالش حضور دارد اظهار داشت: از  اولین ساعات حادثه با  تشکیل تیم های امدادی، همکارانم در مناطق سیل زده حضور یافته و در مواردی که امکان وصل گاز مشترکین وجود داشته، نسبت به برقراری جریان گاز آنها اقدام کرده اند .

حسین اکبر ضمن تشکر از زحمات مجموعه همکاران اداره گاز تالش و پیمانکار تعمیرات گفت: تاکنون گاز بالغ بر 215 خانوار که عمدتا در روستاهای شهر سیل زده اسالم بود وصل شده و تلاش برای وصل گاز سایر مشترکین ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان با بیان این نکته که گاز برخی از مناطق سیل زده بدلیل رعایت مسائل ایمنی توسط خود شرکت گاز قطع شده است ابراز امیدواری نمود با همکاری فرمانداری و راهداری و سایر نیروهای امدادی شهرستان تالش، این مشکل در کمترین زمان ممکن برطرف گردد.

سیل  در شهرستان تالش، سبب قطع گاز بالغ بر 340 خانوار در روستاهای شیخ محله خرجگیل، گیجاو، آسیاب شم خرجگیل در اسالم و طولارود، سراگاه و پی سرای جوکندان در تالش گردید

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها