مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با تشریح برنامه های پروژه مهر آموزش و پرورش برای آغاز سال تحصیلی 98 - 97 اظهار داشت: برای تشکیل پنج کارگروه در پروژه مهر برای آغاز سال تحصیلی جدید اقدام شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، نادر جهان آرای روز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گیلان در سالن شهید انصاری استانداری گیلان با تشریح برنامه های پروژه مهر آموزش و پرورش برای آغاز سال تحصیلی 98 - 97 اظهار داشت: برای تشکیل پنج کارگروه در پروژه مهر برای آغاز سال تحصیلی جدید اقدام شده که هر یک از کارگروه ها پیگیری ها و نشست های مختلفی را برگزار کرده اند.

وی افزود: برای آغاز سال تحصیلی جدید و مراسم نمادین این روز مدارس مجری غنچه ها، شکوفه ها و ... مشخص شده و برنامه ریزی های لازم و بخشنامه ها برای محل اجرای مراسم نمادین بازگشایی مدارس در مقاطع مختلف در سطح استانی و مناطق انجام شده است.

گیلان- شورای -آموزش و پرورش

ساماندهی نیروی انسانی از دیگر برنامه های پروژه مهر استان

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان ساماندهی نیروی انسانی را از دیگر برنامه های پروژه مهر استان دانست و گفت:  با توجه به اجرایی شدن نظام آموزشی 3 - 3- 6 در اولین سال، مشکلاتی وجود داشت که برای رفع آن نشست هایی برگزار کرده ایم.جهان آرای خاطرنشان کرد: مصوبه تامین کمبود نیرو در آموزش و پرورش از طریق نیروهای پیش دبستانی و خرید خدمات ( کسانی که دوره های آموزشی را گذرانده اند) را گرفته ایم.

وی گفت: کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان از طریق نیروهای پیش دبستانی قبل از سال 91 و خرید خدمات تامین می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش؛ درباره ثبت نام دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی در استان گیلان اظهار داشت: نام نویسی دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی با محوریت پایه های اول، هفتم و پیش دبستانی روزانه رصد می شود.