هم‌زمان با فرارسیدن هفته دولت برنامه ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره مردم با سرپرست فرمانداری و مسئولین شهرستان لاهیجان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، هم‌زمان با فرارسیدن هفته دولت برنامه صبح امروز ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره مردم با سرپرست فرمانداری و مسئولین شهرستان لاهیجان برگزار شد.

براین اساس این هفته ملاقات عمومی روز سه‌شنبه مدیران و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان لاهیجان به‌جای برگزاری در ادارات مربوطه در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد و مراجعه‌کنندگان در دسترسی راحت‌تر با مدیران، مشکلات و مسائل خود را مطرح کردند.
سرپرست فرمانداری لاهیجان در حاشیه برگزاری این دیدار مردمی در گفت‌وگویی کوتاه گفت: هدف از برگزاری این برنامه دسترسی راحت مردم به مسئولین شهرستان برای رسیدگی به درخواست‌ها، مسائل و مشکلات آنان بوده است.
وی افزود: مردم به جهت رسیدگی به کارهایشان و حل مشکلاتشان گاها به دستگاه‌های دولتی مختلف و فرمانداری مراجعه می‌کنند اما این بار به جهت دسترسی آسان‌تر به همه مدیران، این ملاقات عمومی در مسجد فرمانداری لاهیجان برگزار شد.
امیر جانبازی گفت: ملاقات عمومی مردم با مسئولان، روند خدمت‌رسانی را تسهیل و به فرآیند حل مشکلات شتاب می بخشد.
وی افزود: در این برنامه نقطه نظرات، پیشنهادات و مشکلات مراجعین در بخش‌های مختلف پیگیری و برای رفع مشکل به مسئولین مربوطه ارجاع شد.