روابط عمومی استانداری گیلان طی اطلاعیه ای اعلام کرد که به مناسبت هفته دولت، دستآورد‌های دولت تدبیر و امید در استان منتشر می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، روابط عمومی استانداری گیلان طی اطلاعیه ای اعلام کرد که به مناسبت هفته دولت، دستآورد‌های دولت تدبیر و امید در استان منتشر می شود.

در این اطلاعیه آمده است: انعکاس عملکرد دولت در بخش‌های مختلف که همواره به عنوان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود یکی از موضوعات مورد تأکید رهبر معظم انقلاب در دیدارهای متعدد با اعضای هیأت دولت بوده و بر این جمله که «اعتماد مردم و امید آنان، کمک‌کار همه دولتها است» تصریح داشتند و دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری نیز هفته دولت را فرصتی بزرگ برای گزارش خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم در راستای افزایش سرمایه‌ اجتماعی بیان و در مقاطع مختلف مدیران نهادها و دستگاه‌ها را ملزم به انعکاس دستاورد‌ها و آگاه‌سازی مردم کردند.

بر این اساس به منظور انعکاس منسجم عملکرد دولت تدبیر و امید در استان گیلان از ابتدای شهریورماه همزمان با هفته دولت گفتگوی فرمانداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی با پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان درخصوص خدمات ارائه‌شده و دستاوردهای بدست‌آمده منتشر می شود.

انتظار می‌رود رسانه‌های استانی و شهرستانی همچون گذشته که در بخش‌های مختلف همراهی کامل در انعکاس اخبار و دستاوردها داشتند، در این مسیر نیز به منظور انعکاس گسترده خدمات صورت‌گرفته، به صورت متناظر به انتشار این گفتگوها بپردازند.

فردا (جمعه دوم شهریورماه) آغاز هفته دولت است.