رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر 65 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 29 درجه و 46 درجه خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا قاضی، رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم درخصوص پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان قم در روزهای آینده گفت: امروز آب و هوای استان کمی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر در برخی ساعات وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 27 درجه و 45 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 26 درجه و 46 درجه است. فردا آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش ابر، در پاره ای نقاط رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید و گرد و خاک است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم قسمتی ابری است، گفت: در این روز در برخی از ساعات شاهد افزایش ابر، در پاره ای نقاط رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید و گرد و خاک در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر 65 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 29 درجه و 46 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 27 درجه و 44 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 22 درجه و منطقه جمکران با 45 درجه بود.