موج
کدخبر : ۳۶۶۰۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366095

دادستان کرمانشاه هشدار داد:

شهرام کرمی با اشاره به فرسودگی میدان بار قدیمی کرمانشاه، اظهار کرد: حدود نیم‌قرن از عمر میدان بار کرمانشاه می‌گذرد و اکنون بافت آن فرسوده و سقف‌های چوبی آن مستهلک‌شده و هر آن این احتمال وجود دارد که بستر وقوع یک حادثه ناگوار شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، دادستان کرمانشاه با تأکید بر اینکه نوسازی میدان بار کرمانشاه سریعاً انجام شود، ابراز داشت: با توجه به فرسودگی میدان بار کرمانشاه، مسئولین ذی‌ربط پیش از آنکه منجر به فاجعه‌ای شود، باید سریعاً نسبت به نوسازی آن اقدام کنند.

کرمی تأکید کرد: علیرغم اینکه طی یکی دو دهه گذشته برنامه انتقال میدان بار کرمانشاه به خارج از شهر مطرح‌شده، اما با توجه به اینکه این برنامه هنوز اجرایی نشده باید برای نوسازی و بازسازی میدان بار فعلی اقداماتی در دستور کار قرار گیرد.

دادستان کرمانشاه افزود: بر اساس گزارش‌های واصله وضعیت فرسودگی بافت و سقف‌های چوبی مستهلک‌شده این محل در شرایطی است که هرلحظه ممکن است شاهد وقوع یک آتش‌سوزی گسترده در آن باشیم.

وی اضافه کرد: براین اساس، پیش از آنکه شاهد وقوع فاجعه‌ای در میدان بار قدیمی کرمانشاه باشیم، از مسئولین و متولیان امر خواسته‌ایم تا به قید فوریت نسبت به بررسی موضوع و اتخاذ تدابیر لازم جهت نوسازی و بهسازی آن اقدام کنند.

کرمی گفت: تمام سازمان‌ها وادارات ذی‌ربط موظف هستند همکاری لازم را با شهرداری و سازمان میادین و تره‌بار استان داشته باشند.

وی یادآور شد: هرگونه کوتاهی در انجام این دستورالعمل به‌منظور پیشگیری از وقوع یک فاجعه، برخورد قضایی را به دنبال خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها