موج
کدخبر : ۳۵۴۹۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354951

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اوج‌گیری دوباره فوتی‌های کرونا در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مهدی محمدی از جان باختن 18 نفر در شبانه‌روز گذشته در استان براثر ابتلا به کرونا خبر داد و افزود: این در حالی است که در دو روز گذشته تعداد فوتی‌های کرونا در کرمانشاه به ترتیب هفت و یازده نفر بود.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: با اضافه شدن این تعداد، شمار قربانیان کرونا در کرمانشاه به 1199 نفر رسیده است.

محمدی از بستری شدن 195 بیمار کرونایی در شبانه‌روز گذشته در مراکز درمانی استان کرمانشاه هم خبر داد و افزود: هم‌اکنون 889 بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: از مجموع بستری‌های کرونایی 166 نفر در بخش‌های ویژه بستری بوده که از این تعداد نیز حال 44 نفر وخیم است.

محمدی یادآور شد: بعد از کرمانشاه، بیشترین بستری‌های کرونا مربوط به شهرستان اسلام آبادغرب با 53 بستری، سنقر و کلیایی با 53 بستری و شهرستان پاوه با 45 مورد بستری است.

این مسئول یادآور شد: تاکنون 37 هزار و 671 نفر در استان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها