موج
کدخبر : ۳۴۰۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340016

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه:

هدایت حاتمی در کارگروه اشتغال کرمانشاه، رتبه هفدهم کرمانشاه درزمینهٔ جذب تسهیلات حمایتی کرونا را غیرقابل‌پذیرش دانست و گفت: رقم پرداختی تسهیلات کرونا در کرمانشاه نزدیک به 12 میلیارد تومان است و باید ارتقا پیدا کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه روند پرداخت تسهیلات بنگاه‌های آسیب‌دیده از کرونا در کرمانشاه نامناسب دانست و ابراز داشت: تا پایان هفته به بانک‌ها و دستگاه‌های مربوطه مهلت داد جایگاه کرمانشاه را نسبت به استان‌های هم‌جوار ارتقا دهند.

وی تأکید کرد: در نظر گرفتن منابع مالی برای بنگاه‌های آسیب‌دیده از شیوع کرونا فرصت مقطعی است که نباید آن را از دست بدهیم و بانک‌ها و دستگاه‌های مربوطه تا پایان هفته جاری مهلت دارند تا روند پرداخت تسهیلات را تسریع کنند تا در گام بعدی جزو پنج یا شش استان اول کشور ازنظر جذب تسهیلات بنگاه‌های آسیب‌دیده از شیوع کرونا باشیم.

حاتمی از پایین بودن پوشش بیمه تأمین اجتماعی در کرمانشاه نیز انتقاد کرد و افزود: میزان پوشش کنونی بیمه تأمین اجتماعی در کرمانشاه حدود 39 درصد است که این رقم مناسب نیست و باید بر اساس برنامه‌ای که در نظر گرفته‌شده این پوشش را به 45 درصد برسانیم و جزو استان‌های میانی کشور ازنظر پوشش بیمه تأمین اجتماعی باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها