موج
کدخبر : ۳۳۷۲۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337250

مسئول کارآفرینی و اشتغال دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه تعداد ۳۳۵ واحد خصوصی آسیب‌دیده از شیوع کرونا درد حوزه سلامت مشمول دریافت تسهیلات هستند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، محمد رشیدی در خصوص دریافت تسهیلات به واحدهای خصوصی حوزه سلامت کرمانشاه، ابراز داشت: حدود چهار هزار میلیارد تومان اعتبار در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به پرداخت تسهیلات به واحدهای خصوصی آسیب‌دیده از کرونا در حوزه سلامت اختصاص‌یافته است که سهم استان کرمانشاه از این اعتبار ۶۸۰ میلیارد تومان می‌باشد.

مسئول کارآفرینی و اشتغال دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: با توجه به شرایط شیوع کرونا و مشکلات ایجادشده برای واحدهای خصوصی حوزه سلامت مهلت ثبت‌نام برای دریافت تسهیلات تا پایان تیرماه امسال تمدیدشده است.

 به گفته وی مؤسسات خصوصی دارای پروانه بهره‌برداری از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در حوزه‌های درمانی و تشخیصی اعم از آزمایشگاهی و پاراکلنیکهای فعال در صورت داشتن شرایط و ضوابط اعلامی شامل این تسهیلات خواهند بود.

رشیدی گفت: صاحبان کسب‌وکارهای بخش خصوصی سلامت آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا که تاکنون برای دریافت تسهیلات اقدام نکرده‌اند می‌توانند در سامانه کارا به آدرس اینترنتی kara.mcls.gov.ir مراجعه و جهت دریافت تسهیلات ثبت‌نام نمایند.

وی اظهار داشت: میزان تسهیلات به ازای هر شاغل ۱۲ میلیون تومان است که با نرخ سود ۱۲ درصد و مدت بازپرداخت ۲۴ ماهه و با تنفس سه‌ماهه در نظر گرفته‌شده است.

رشیدی گفت: دفتر کارآفرینی دانشگاه از زمان ثبت‌نام تا دریافت تسهیلات با این واحدها همکاری لازم را خواهد داشت.

به گفته وی بسیاری از واحدها در حوزه سلامت ازجمله داروخانه‌ها به دلیل شیوع کرونا آسیب‌دیده‌اند که در حال رایزنی جهت مرتفع ساختن مشکلات آن‌ها و پرداخت تسهیلات به این واحدها نیز هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها