موج
کدخبر : ۳۳۴۱۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334129

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در بازدید از دستاوردهای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس گفت: مأموران پلیس اشرافیت خوبی بر رفتار و حرکات مجرمان دارند و توانسته‌اند بسیاری از آن‌ها را کنترل کنند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در حاشیه بازدید از دستاوردهای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس با تقدیر از تلاش‌های نیروی انتظامی کرمانشاه اظهار داشت: مأموران انتظامی کرمانشاه در 48 ساعت اخیر کشفیات خوبی در حوزه‌های مختلف داشتند که بیانگر اشرافیت آن‌ها بر کارهاست.

وی ادامه داد: از این کشفیات می‌توان 2 برداشت انجام داد، یکی آنکه پلیس شبانه‌روز برای ایجاد امنیت تلاش می‌کند که جای تقدیر و تشکر از فرمانده انتظامی استان و کارکنان خدوم آن دارد.

بازوند تصریح کرد: پیام دیگر این کشفیات گسترده آن است که مجرمان، خلاف‌کاران و اراذل‌واوباشی که به دنبال ایجاد ناامنی هستند رفتار آن‌ها تحت کنترل پلیس است و حرکت آن‌ها بدون پاسخ نخواهد ماند.

استاندار کرمانشاه یادآوری کرد: امروز خوشبختانه امنیت خوبی در سطح استان برقرار است که بخش اعظمی از آن مرهون تلاش‌ها و جان‌فشانی‌های پلیس هستیم.

وی گفت: امروز نقطه امنی برای مجرمان در کرمانشاه وجود ندارد و خود آن‌ها نیز به این نتیجه رسیده‌اند که حتماً در چنگال قانون گرفتار خواهند شد.

بازوند در پایان گفت: امیدوارم مردم نیز که همواره همکاری خوبی با پلیس و نیروی انتظامی کرمانشاه داشته‌اند این همکاری را تداوم ببخشند تا شاهد ارتقاء امنیت موجود در استان باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها