موج
کدخبر : ۳۱۷۴۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317429

در دهمین روز از دهه فجر،

در دهمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی۲ طرح توسعه‌ای افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، طرح‌های توسعه‌ای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شامل مرکز سی‌سی‌یو بیمارستان آیت‌الله طالقانی کرمانشاه و مرکز سکته حاد مغزی بیمارستان فارابی کرمانشاه است.

بر پایه این گزارش در طرح‌های توسعه‌ای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، مرکز سکته حاد مغزی بیمارستان فارابی در فضایی به متراژ ۴۰۰ مترمربع، هزینه بازسازی ۴۶۰ میلیون تومان و تجهیز  ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان در بخش‌های مانیتورینگ بیماران سکته مغزی و مانیتورینگ بیماران صرعی و تشنجی افتتاح شد.

گفتنی است که پروژه‌های بیمارستان آیت‌الله طالقانی در بخش سالن‌های ورودی بااعتبار مالی ۴۰۰ میلیون تومان، اصلاح سقف‌ها به میزان ۶۰۰ مترمربع و بهسازی شیب ورودی اورژانس به بخش‌ها و سالن سی‌تی‌اسکن، تعویض و تجهیز و استاندارد کردن آسانسورها  بااعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، آی سی یو بیمارستان طالقانی با ظرفیت ۱۴ تخت و متراژ تقریبی ۶۰۰ مترمربع دارای تجهیزات کامل مانیتورینگ، تخت، ونتیلاتور، اتاق ایزوله با هوای فشار منفی و سیستم هواساز که درمجموع چهار میلیارد تومان هزینه شده است، می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها