موج

رئیس پلیس‌راه کرمانشاه هشدار داد:

محمد حیدری با تأکید بر اینکه بیشتر محورهای استان کرمانشاه در حال حاضر لغزنده است، گفت: اکثر تصادفات صبح امروز تاکنون به علت رعایت نکردن سرعت، از نوع واژگونی و خروج از جاده بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس پلیس‌راه کرمانشاه با اشاره به لغزندگی اکثر جاده‌های استان کرمانشاه، ابراز داشت: در حال حاضر تردد جاده‌های استان کرمانشاه به سمت منطقه اورامانات به‌خصوص شهرستان پاوه صرفاً با زنجیر چرخ انجام می‌شود.

وی خاطرنشان ساخت: با توجه به فعالیت سامانه بارشی از عصر روز گذشته در جو منطقه و برودت هوای سرد صبح امروز، اکثر محورهای استان کرمانشاه در حال حاضر لغزنده است و حد‌فاصل کرمانشاه به سمت اسلام‌آباد غرب با توجه به برودت هوا سطح معابر پوشیده از یخ است، البته عوامل راهداری هم‌اکنون در حال نمک‌پاشی هستند.

رئیس پلیس‌راه کرمانشاه با تأکید بر رعایت سرعت مطمئنه، اضافه کرد: از صبح تابه‌حال چندین مورد تصادف در سطح محورهای استان گزارش‌شده که اکثراً به علت رعایت نکردن سرعت، از نوع واژگونی و خروج از جاده بوده است.

وی به رانندگان توصیه کرد: با توجه به اینکه در زمان متوقف کردن وسیله نقلیه با در نظر گرفتن لغزندگی سطح معابر نیاز به مسافت بیشتری است، حتماً بحث رعایت فاصله طولی را به‌صورت ویژه در دستور کار داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها