آیت‌الله مصطفی علما در همایش روحانیون نیروهای مسلح استان کرمانشاه گفت: تمامی سخنرانی‌ها، بیانات و خط دهی‌های مقام معظم رهبری با محوریت اسلام است و مسیر درست آینده را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه بابیان این مطلب که بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری بیانگر محور درست آینده است، ابراز داشت: تمامی مسئولین در سطوح مختلف باید بیانیه گام دوم انقلاب رهبری را در حرکات و برنامه‌های آینده خود قرار دهند.

وی با تأکید بر اینکه اسلام تنها دینی است که برای جزئی‌ترین امور زندگی انسان‌ها برنامه دارد، خاطرنشان ساخت: با تکیه‌بر ایدئولوژی دین مبین اسلام که هیچ اشکالی در آن دیده نمی‌شود، می‌توان تداوم انقلاب را تضمین کرد.

امام‌جمعه کرمانشاه بابیان این مطلب که امروز توان نظامی و موشک‌های ما خار چشم دشمنان شده، اظهار داشت: وابستگی را نقطه‌ضعف هر کشوری محسوب می‌شود و به همین علت باید به‌طور کامل روی پای خودمان بایستیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه در خصوص فشارهای معیشتی ناشی از مشکلات اقتصادی بر مردم اعلام داشت: تجربه تاریخی اسلام بیانگر این مهم است که اقتصاد در دین مبین اسلام جایگاه مهمی دارد و در حال حاضر نسخه اقتصاد مقاومتی بهترین راه و مسیر برای حل مشکلات اقتصادی به شمار می‌رود.

امام‌جمعه کرمانشاه با اشاره به نقش مهم روحانیت در انقلاب اسلامی گفت: روحانیون اساس شکل‌گیری انقلاب بوده‌اند و شاید به همین دلیل است که حساسیت بیشتری روی انقلاب داشته و دلشان بیشتر برای انقلاب می‌تپد و می‌بایست این دغدغه‌ها را به نسل جوان انتقال دهند.

آیت‌الله مصطفی علما با اشاره به راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری در منشور گام دوم انقلاب، ابراز امیدواری کرد: این بیانیه و اجرای آن در تمامی سطوح اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه بتواند راه انقلاب روشن‌تر از پیش تبیین و اشاعه دهد.