مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: 21 واحد صنعتی در شرکت شهرک‌های صنعتی کرمانشاه در 2341 هکتار، فعال است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، بیژن کردستانی از اقدامات انجام‌شده در حوزه شهرک‌های صنعتی کرمانشاه طی سال‌های بعد از انقلاب یادکرد و افزود: هم‌اکنون بیش از 7500 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صنعتی در شهرک‌های صنعتی کرمانشاه در دست بهره‌برداری است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمانشاه با اشاره به تأسیس شرکت شهرک‌های صنعتی از سال 73، گفت: در این سال‌ها اقدامات قابل‌توجهی در حوزه شهرک‌ها و نواحی صنعتی کرمانشاه انجام‌شده است.

کردستانی خاطرنشان کرد: از این میزان اراضی حدود 1450 هکتار عملیاتی شده و بیش از 560 هکتار آن نیز به متقاضیان واگذارشده است.

وی تعداد قراردادهایی که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با متقاضیان منعقدشده را 1152 مورد اعلام کرد و یادآور شد: هم‌اکنون نیز 442 واحد صنعتی با مساحت 228 هکتار در این مناطق به بهره‌برداری رسیده است.

به گفته این مسئول، میزان سرمایه‌گذاری واحدهای صنعتی به بهره‌برداری رسیده بیش از 7500 میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ایجادشده نیز نزدیک 8800 نفر است.

وی اظهار کرد: بیش از 600 طرح صنعتی نیز در نواحی و شهرک‌های صنعتی استان در دست احداث است.

کردستانی از تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی کرمانشاه و نواحی صنعتی استان هم یادکرد و افزود: اکنون تقریباً تمامی این نواحی دارای آب، برق، گاز و ... هستند و به‌علاوه در این سال‎ها انواع خدمات آموزشی، زیرساختی، تسهیلاتی و ... در اختیار واحدها قرارگرفته و تلاش کردیم اراضی را نیز باقیمت مناسبی در اختیار متقاضیان قرار دهیم.