موج

هم‌زمان با گرامیداشت دهه فجر؛

فرماندار قصرشیرین گفت: طرح‌های عمران شهری در سطح معابر و خیابان‌های قصرشیرین با چهار میلیارد و 870 میلیون تومان اعتبار و همچنین 6 طرح کشاورزی و محیط‌بانی نیز به بهر برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مرادعلی تاتار در خصوص طرح‌های اجرایی ایام دهه فجر در قصرشیرین، ابراز داشت: طرح‌های عمران شهری قصرشیرین ویژه دهه فجر شامل اجرای روکش آسفالت محلات مختلف قصرشیرین با چهار میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار، اجرای موزاییک فرش بلوار ورودی شهر قصرشیرین با 270 میلیون تومان اعتبار با مساحت سه هزار و 700 مترمربع دیگر طرحی بود که امروز به بهره‌برداری رسید.

وی دهه مبارک فجر را فرصتی ارزشمند برای بیان دستاوردها و خدمات نظام بخصوص در مناطق محروم و مرزی بیان کرد و گفت: امروز دشمن درصدد اختلاف و فاصله بین مردم و نظام است که ما باید با برجسته‌سازی خدمات ارائه‌شده سعی کنیم نقشه‌های دشمن را بیش‌ازپیش خنثی کنیم.

فرماندار قصرشیرین خاطرنشان ساخت: همچنین عملیات اجرایی ساختمان جدید شهرداری با یک هزار و 300 مترمربع زیربنا و 2 میلیارد تومان اعتبار آغاز شد.

تاتار در ادامه در خصوص 6 طرح کشاورزی و محیط‌بانی قصرشیرین ویژه گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: از مجموع این طرح‌های افتتاحی، 6 طرح کشاورزی و محیط‌بانی در قصرشیرین و 14 طرح عمرانی نیز در بخش‌های مختلف در گیلانغرب به بهره‌برداری رسید که شامل پنج طرح سامانه آبیاری تحت‌فشار به مساحت 28 هکتار و با سه میلیارد تومان اعتبار و اشتغال‌زایی هفت نفر است.

وی ضمن تأکید بر ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی به‌ویژه در ایام دهه فجر، خاطرنشان ساخت: در راستای حفظ محیط‌زیست منطقه، طرح دیگری شامل آغاز عملیات اجرایی پاسگاه محیط‌بانی قراویز است که با 80 میلیون تومان از محل کمک‌هایی زیست‌محیطی خیران و در مساحت 150 متر بنا می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها