موج

فرماندار کرمانشاه:

فرماندار کرمانشاه گفت: اعتماد به بخش خصوصی و حمایت دولت از دانش و توانایی جوانان می‌تواند به‌عنوان بزرگ‌ترین عامل نجات‌دهنده کشور از جنگ اقتصادی دشمن به شمار رود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، فضل اله رنجبر در مراسم افتتاحیه اولین نمایندگی شرکت آمیکو در کرمانشاه  ابراز داشت: در این دوران سخت و جنگ تمام‌عیار اقتصادی که دشمن علیه ایران اسلامی به راه انداخته است، حضور فعال و پیشروی شرکت‌های بومی و ایرانی می‌تواند بزرگ‌ترین ضربه‌ها را در مقابله با تهدیدات اقتصادی به دشمن وارد کند.

فرماندار کرمانشاه با تأکید بر این مهم که استان کرمانشاه از ظرفیت‌های بالای نیروی انسانی، متخصصین و حتی بیولوژیک و منطقه‌ای در کشور برخوردار است، خاطرنشان ساخت: استان کرمانشاه با 372 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق، برخورداری از مغزهای متفکر و دانشمند استانی قطعاً با بها دادن و اعتماد می‌توانند در رتبه‌های کشوری شگفتی‌ساز باشند.

وی تصریح کرد: بروز هشت سال جنگ تحمیلی و عوارض ناشی از آن این استان را متأسفانه دچار عقب‌ماندگی‌هایی کرده که با حضور سرمایه‌گذاران و همچنین نگاه و توجه دولتمردان به استان صورت پذیرد، به‌طورقطع در آینده‌ای نزدیک شاهد رشد و پویایی کرمانشاه در حوزه مهم اقتصادی و اجتماعی خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها