حشمت رضایی گفت: تعداد 110 نفر از مردم قصرشیرین در اثر زلزله مصدوم شدند و شش نفر هم به مراکز درمانی استان اعزام شدند که همگی این افراد ترخیص شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون فرماندار قصرشیرین با اعلام خبر ترخیص مصدومان زلزله اخیر در این شهرستان، ابراز داشت: همه دستگاه‌های دولتی از ابتدای وقوع حادثه زلزله 4 آذر پای‌کار بودند و با تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی هم نظم و امنیت شهرستان مشکلی نداشتیم.

وی با تأکید بر این مهم که بر اساس تجربیات زلزله گذشته کار امدادرسانی به بهترین نحو ممکن انجام شد، خاطرنشان ساخت: استاندار کرمانشاه، معاونین و مسئولان ارشد نظامی استان بلافاصله وارد شهرستان شدند و آقای بازوند در محل روستاهایی که بیشترین خسارت دیدند بازدید کردند.

رضایی اظهار داشت: استان همدان معین شهرستان برای کار ارزیابی خسارات است و هم‌اکنون پنج اکیپ مشغول ارزیابی هستند و ظرف مدت 72 ساعت باید نتیجه را به فرمانداری اعلام کنند.

وی گفت: روز گذشته و پس از وقوع حادثه زلزله، جلسه مدیریت بحران با حضور معاون وزیر کشور، استاندار کرمانشاه و مدیران کل استان در محل فرمانداری برگزار و با دستور ویژه رئیس جمهور کمک‌های لازم به چهار روستا ارسال شد.