مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری از حضور استاندار کرمانشاه در روز چهارشنبه مورخ هفتم آذرماه سال جاری در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات و مشکلات مردم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عزیزی با تأکید بر حضور استاندار کرمانشاه در سامانه سامد، افزود: سامانه سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) سیستم ارتباطی مؤثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می‌توانند به‌راحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست‌ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمایند.

وی اظهار داشت: بازوند استاندار کرمانشاه همواره به پاسخگویی و تکریم مردم اهتمام ویژه دارند و به‌صورت مستمر مدیران استان را به این امر بسیار مهم فرامی‌خوانند.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بیان داشت: استاندار کرمانشاه در پاسخگویی مدیران از طریق سامانه سامد تأکید ویژه دارند و ما نیز در بازرسی استانداری نهایت تلاش خود را برای اجرای بسترهای لازم برای پاسخگویی به مردم و اجرای طرح تکریم ارباب‌رجوع بکار گرفته‌ایم و زمینه را برای نهادینه ساختن فرهنگ پاسخگویی با دعوت مدیران در سامانه سامد به‌منظور تسریع در رفع مشکلات مردم فراهم ساخته‌ایم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عزیزی تصریح کرد: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامانه سامد این هفته با حضور بازوند استاندار کرمانشاه در مرکز سامد برگزار خواهد شد و مردم شریف استان کرمانشاه می‌توانند از ساعت هشت و نیم تا ده و نیم صبح روز چهارشنبه مورخ هفتم آذرماه موضوعات مرتبط با مسائل و مشکلات خود را از طریق شماره تماس 111 مطرح نمایند.