در راستای ترویج و بهبود فرهنگ کتاب‌خوانی در بین کودکان و نوجوانان دومین همایش احیای فرهنگ کتاب‌خوانی در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، در همایش احیای فرهنگ کتاب‌خوانی در کرمانشاه که به همت انجمن کیان خانواده سالم و با همکاری و مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و شهرداری منطقه شش در تالار غدیر برگزار شد، بر لزوم آشنایی هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان با فضای کتاب و کتاب‌خوانی و فراهم آمدن زیرساخت‌های این مهم تأکید شد.

بر پایه این گزارش، اجرای گروه موسیقی آرامیس، اجرای نمایش عروسکی، گروه دف‌نوازی، سخنرانی دکتر مختار محمودی روانشناس کودک، اجرای مسابقه و اهداء کتاب به کودکان و نوجوانان از برنامه‌های همایش احیای فرهنگ کتاب‌خوانی در کرمانشاه بود که با حضور علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی برگزار شد.

گفتنی است که اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، اداره کل امور کتابخانه‌های استان، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، دفتر امور اجتماعی استانداری کرمانشاه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از حامیان برگزاری این رخداد فرهنگی بودند.

در ادامه همایش احیای فرهنگ کتاب‌خوانی در کرمانشاه قرار است در روز پنجشنبه هفته جاری و به‌صورت مشترک طرح بزرگ تبادل کتاب در نگارخانه میرزا رضای کلهر مجتمع شهید آوینی کرمانشاه برگزار شود.