فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف حدود 225 گرم ماده مخدر از نوع تریاک خبر داد که فردی آن‌ها را در داخل معده خود جاسازی کرده بود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ حسین براری با اعلام خبر کشف مقادیر زیادی تریاک در معده یک نفر، اظهار داشت: به دنبال گزارش پرسنل بیمارستان امام رضا (ع) مبنی برجاسازی ماده مشکوکی مانند تریاک در داخل معده یکی از بیماران، بلافاصله مأموران کلانتری جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در بیمارستان، پرسنل بیمارستان عنوان کردند که یکی از بیماران روز گذشته به علت بیماری و درد در ناحیه شکم به بیمارستان مراجعه و پس از بررسی واحد پزشکی مشخص شد که در داخل معده وی تعداد 13 بسته مشکوک جاسازی‌شده است.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: پس از انجام عمل جراحی روی بیمار، حدود 225 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در داخل معده وی جاسازی‌شده بود کشف و خارج شد.

 وی اظهار داشت: در این راستا پرونده‌ای تشکیل و متهم با هماهنگی مقام قضائی در بیمارستان تحت نظر است تا پس از بهبودی مورد بازجویی قرار گیرد.

براری در پایان با اشاره به اثرات سوء و غیرقابل‌جبران مواد مخدر همچون تریاک بر جسم و روح افراد به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده هرگونه اخباری در این رابطه سریعاً مراتب را به پلیس 110 گزارش کنند.