بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان پیام نور سراسر کشور امروز به میزبانی دانشگاه پیام نور کرمانشاه آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان پیام نور سراسر کشور از 23 لغایت 25 مهرماه سال جاری در دو بخش خواهران و برادران به میزبانی دانشگاه پیام نور کرمانشاه آغازشده است.

بر پایه این گزارش 250 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های پیام نور در مسابقات بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان پیام نور سراسر کشور حضور دارند.

گفتنی است که مرحله مقدماتی و استانی مسابقات از اردیبهشت سال جاری با شرکت بیش از 17 هزار دانشجو در 500 مرکز پیام نور کشور برگزارشده و درنهایت 250 نفر از برگزیدگان به مرحله کشوری راه‌یافته‌اند.

در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان پیام نور سراسر کشور، شرکت‌کنندگان در شش بخش آوایی، معارفی، فناوری، ادبی، پژوهشی و هنری و در 34 رشته و با حضور 10 داور برجسته ملی و بین‌المللی رقابت خواهند کرد.

مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان پیام نور سراسر کشور روز 25 مهر با حضور نمایندگانی از دانشگاه پیام نور کشور و مسئولین استانی برگزار خواهد شد.