مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از آغاز طرح گفتگو محور "ساعت جوانی" در این اداره کل خبر داد و گفت: این طرح باهدف رفع مشکلات جوانان کرمانشاه اجرایی می‌گردد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، صابر رحیمی با اعلام خبر راه‌اندازی "ساعت جوانی"، افزود: طرح ساعت جوانی در اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، به‌صورت سه روز در هفته پای صحبت‌های جوانان و اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد استان خواهیم نشست تا با درک عمیق‌تر از نیازهای جوانان برنامه‌های عملیاتی در راستای توجه بیشتر به این قشر فعال و پویا ترسیم نماییم.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه با تأکید بر ضرورت استفاده از دیدگاه‌ها و راهکارهای مطرح‌شده توسط جوانان استان، خاطرنشان ساخت: توجه به مسائل و مشکلات جوانان را جزو سیاست‌ها و اولویت‌های اصلی وزارت ورزش و جوانان است.

وی افزود: در تلاش هستیم با تشویق و ترغیب جوانان نسبت به مشارکت بیشتر در فعالیت‌های اجتماعی از طریق سازمان‌های مردم‌نهاد، از استعداد و ظرفیت آنان در جهت رفع مسائل و مشکلات استان استفاده نماییم.

رحیمی "ساعت جوانی" را اقدامی عملی در راستای ایجاد اعتمادبه‌نفس و خودباوری در جوانان کرمانشاه عنوان کرد و افزود: به‌منظور تأثیر عملی این طرح در تمامی ارکان جامعه بنا داریم این گفتگوها را با حضور دیگر مدیران و مسئولین استانی ذی‌ربط که به‌نوعی با جوانان و مسائل اجتماعی ارتباط دارند برگزار نماییم.