فرماندار شهرستان صحنه گفت: اگر مسئولین ورزشی نگاه ویژه‌ای به این شهرستان داشته باشند، صحنه می‌تواند پایلوت طرح‌های کشوری ورزش همگانی باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، نورالدین فرزادی پور یا بیان این مطلب که صحنه در رشته‌های مختلف قابلیت‌های زیادی در عرصه ورزش دارد، ابراز داشت: ورزش صحنه در عرصه رقابت‌های جهانی و پارالمپیک دارای عناوین زیادی است که نشان از درخشش استعدادهای شهرستان در رشته‌های مختلف ورزشی دارد.

فرماندار صحنه خاطرنشان ساخت: برای کسب موفقیت‌های بیشتر و جذب جوانان بیشتری به امر ورزش این شهرستان می‌طلبد که مسئولین ورزشی استان توجه بیشتری داشته باشند.

فرزادی پور تصریح کرد: مردم این شهرستان از ورزش همگانی و بومی و محلی استقبال بسیار زیادی می‌کنند و در کنار آن شرایط ویژه آب و هوایی و فضای سبز می‌تواند به‌عنوان نقاط قوت در مسیر پایلوت طرح‌های کشوری ورزش همگانی موردبررسی و توجه قرار گیرد.

فرماندار صحنه در پایان تأکید کرد: حمایت مالی از هیئت‌های ورزشی، مرمت و تجهیز برخی اماکن و سالن‌های ورزشی ازجمله شنا و کشتی و ... ازجمله مهم‌ترین مطالبات جامعه ورزش شهرستان صحنه محسوب می‌گردد.