فردا 18 شهریورماه سال جاری طی مراسمی از مدال‌آوران و ورزشکاران اعزامی استان کرمانشاه به بازی‌های آسیایی جاکارتا تجلیل و قدرانی می‌گردد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بنا بر اعلام اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه، فردا 18 شهریورماه سال جاری طی مراسمی از مدال‌آوران و ورزشکاران کرمانشاهی به بازی‌های آسیایی جاکارتا در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه تجلیل و قدرانی می‌گردد.

مدیرکل جدید ورزش و جوانان کرمانشاه

گفتنی است که پیش‌ازاین مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه با تبریک افتخارآفرینی کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران به بازی‌های آسیایی جاکارتا که با رکوردشکنی کسب بیشترین مدال تاریخ ورزش ایران و همچنین بهترین نتایج تیمی در این بازی‌ها همراه بود، این موفقیت را نتیجه تلاش، تدبیر و امید همه اعضای کاروان اعزامی و وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و سایر اجزای بدنه ورزش کشور نامید.

صابر رحیمی اظهار کرد: کسب 62 مدال طلا، نقره و برنز توسط ورزشکاران ایرانی در مسابقات المپیک آسیایی جاکارتای اندونزی بدون شک یک موفقیت‌ چشم‌گیر برای کاروان اعزامی ایران اسلامی بود و بنده به نمایندگی از خانواده ورزش استان کرمانشاه این دستاورد بزرگ را به ملت ایران، مقام معظم رهبری و مسئولان ورزشی کشور ازجمله وزیر ورزش، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از کسب 10 مدال تیمی و انفرادی توسط تیم 20 نفره اعزامی ورزش کرمانشاه به رقابت‌های آسیایی را یک رکورد تاریخی برای این استان در عرصه رقابت‌های مهم آسیایی یادکرد و افزود: تاریخ ورزش کرمانشاه تاکنون چنین موفقیتی به چشم ندیده است.