سرپرست شهرداری کرمانشاه گفت: در راستای ایجاد محیطی پویا، شاد، ایمن و خاطره‌انگیز برای دانش آموزان عزیز کرمانشاهی طرح استقبال از مهر در مناطق هشتگانه شهرداری کرمانشاه از 26 شهریورماه اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، حامد لعل بخش با اعلام خبر آغاز طرح استقبال از مهر در شهرداری کرمانشاه، افزود: مجموعه مدیریت شهری در حوزه‌های معاونت‌های خدمات شهری، حمل‌ونقل و ترافیک، سازمان فرهنگی اجتماعی و سازمان تاکسیرانی و شهرداری مناطق 8 گانه در خدمت دانش آموزان و فرهنگیان عزیز کرمانشاهی در طرح استقبال از مهر خواهند بود.

وی تصریح کرد: اصلاح محیط داخلی و خارجی مدارس، رنگ‌آمیزی، بهسازی و ترمیم لکه‌گیری، خط‌کشی محل عبور دانش آموزان، نخاله برداری و نظافت و پاک‌سازی معابر ازجمله اقداماتی است که در قالب طرح استقبال از مهر در فضاهای پیرامون مدارس انجام خواهد گرفت.

سرپرست شهرداری کرمانشاه بیان داشت: تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری ایجاد فضایی خاطره‌انگیز برای دانش آموزان عزیز در طرح استقبال از مهر است و همکاران شهرداری تمام تلاش خود را بکار خواهند بست تا محیطی شاد، پویا و ایمن را برای آینده‌سازان عزیز مملکتمان فراهم نماییم.