موج
کدخبر : ۳۷۵۶۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375627

احمد فعله گری خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: به مناسبت نامگذاری سال گذشته توسط مقام معظم رهبری (مدظله) به نام سال جهش تولید، گاز رسانی به 105 روستا و 141 واحد صنعتی در انجام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، احمد فعله گری پیش از ظهر امروز دوشنبه در مورد اجرای این پروژه ها, اظهار کرد: در سال 99 هیچ پروژه‌ای بلاتکلیف باقی نمانده و پروژه هایی که در هر سال تعریف و عملیات اجرایی آن آغاز می شود در همان سال به اتمام و بهره برداری از آن آغاز می شود و بنابراین در هیچ پروژه‌ای شاهد توقف عملیات اجرایی نبودیم.

وی افزود: در سال 99 تعداد روستاهای گازدار شده جدید در هفته دولت 38 مورد و در دهه مبارک فجر 67 روستا بوده در مجموع تعداد روستاهای گازدار شده در پایان سال 99 از مرز یک هزار و 400 روستای گازدار فراتر رفته و با شروع سال 1400 تعداد روستاهای گازدار یک هزار و 402 مورد است.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان ادامه داد: برای گازرسانی به 105 روستا و 141 واحد صنعتی 660 کیلومتر شبکه گذاری صورت گرفته است.

فعله گری یادآور شد: براساس پکیج‌های طراحی حتی المقدور شبکه‌ها در مجاورت جاده‌های ارتباطی، جاده‌های دسترسی انتقال گاز، پتروشیمی و انتقال نفت به جهت کاهش مخاطرات زیست محیطی و ایمنی و تخریب محیط زیست و نیز کاهش هزینه‌های اجرایی و تحصیل اراضی انجام پذیرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها