موج
کدخبر : ۳۷۱۸۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371855

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج گفت: احداث 4 هزار و 500 متر مربع فضای سبز در حاشیه بلوار نظام مهندسی سنندج آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، فواد کریمی صبح امروز با اعلام این خبر  در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: عملیات احداث فضای سبز در بلوار نظام مهندسی آغاز شد. 

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج عنوان کرد: بلوار نظام مهندسی  یکی از بلوارهای سطح شهر است که در سال 94 به بهره‌برداری رسید. 

کریمی بیان کرد: سال گذشته و در راستای ساماندهی بلوارهای سطح منطقه عملیات ساماندهی و احداث فضای سبز در بلوار ساحلی و بلوار انتظام انجام شد.

وی افزود: بلوار نظام مهندسی هم یکی دیگر از بلوارهای سطح منطقه است که عملیات ساماندهی آن در دستور کار این شهرداری قرار گرفت. 

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج از آغاز عملیات احداث 4 هزار و 500 مترمربع فضای سبز در بلوار نظام مهندسی سنندج خبر داد و گفت: طول این بلوار یک کیلومتر و عرض آن 36 متر است. 

وی تصریح کرد: در راستای احداث فضای سبز در بلوار نظام مهندسی تا کنون عملیاتی نظیر جدول گذاری، خاکریزی، نصب روشنایی، نصب ست بازی و عملیات هدایت آبهای سطحی این بلوار انجام شده است.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج با بیان اینکه ساماندهی بلوار نظام مهندسی در چندین فاز اجرا خواهد شد، گفت: امیدواریم با احداث فضای سبز به ویژه در حاشیه بلوارها و توسعه سرانه فضای سبز در سطح شهر بتوانیم زمینه رضایتمندی شهروندان را فراهم نماییم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها