موج

سردار محمد حسین رجبی:

فرمانده سابق سپاه بیت المقدس کردستان گفت: خانواده محترم شهدا ، ایثارگران، پیشمرگان کرد مسلمان، عذرخواهی می‌کنم شاید علی‌رغم میل باطنی نتوانسته‌ام آنگونه که باید در خدمتشان باشم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار محمدحسین رجبی در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، با تبریک هفته وحدت و میلاد پر برکت پیامبر مکرم اسلام، اظهار کرد: خداوند منان را شاکر هستم که به بنده حقیر فرصت خدمت در کردستان را عنایت فرمود.

وی تصریح کرد: از فرماندهان خود تشکر می‌کنم که زمینه را فراهم کردند که توفیق خدمت در کردستان را بیابم.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان افزود: در این محیط پرمخاطره با کلی از مسائل زندگی، همواره فرماندهان کمک‌حال ما بوده و از راهنمایی‌های آنها بهره‌مند بوده‌ام.

وی با تقدیر از نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کردستان بخاطر همراهی آنها، گفت: از همه همکاران نیز طلب حلالیت می‌کنم شاید در طول این چند سال رنجشی از من به دل داشته باشند.

سردار رجبی تصریح کرد: از مردم کردستان به ویژه خانواده محترم شهدا ، ایثارگران، پیشمرگان کرد مسلمان، عذرخواهی می‌کنم شاید علی‌رغم میل باطنی نتوانسته‌ام آنگونه که باید در خدمتشان باشم.

وی با بیان اینکه قطعا سردار حسینی، فرمانده جدید سپاه بیت المقدس کردستان موفق‌تر از بنده در این عرصه خدمت خواهند کرد، اذعان داشت: توصیه به همه مسئولان استان دارم از این فرصت خدمت که پیدا کرده‌اند بیشتر بهره بگیرند و همانگونه که با بنده همکاری داشتند، با فرمانده جدید سپاه استان همکاری کنند.

فرمانده سابق سپاه بیت المقدس کردستان اضافه کرد: در مدت مسئولیت بنده در سپاه استان اقدامات بسیاری در حوزه‌های مختلف اعم از امنیتی و توسعه آن، مردم‌یاری، بسیج 10ها میلیونی‌، مهندسی رزمی، ساخت ابنیه و غیره انجام شده که همه اینها به لطف خدا و در سایه تلاس کارکنان سپاه و بسیج بوده و بنده فقط افتخار خادمی آنها را داشته‌ام.

وی گفت: اشراف اطلاعاتی در سپاه استان بسیار بالا است و این موضوعی است که همه مسئولان به آن اذعان دارند.

وی با ذکر خاطره‌ای امنیتی از دوران مسوولیت خود در سپاه استان، گفت: سال 94 همه چیز آماده بود که یک گروه 11 نفره ضدانقلاب را بزنیم در همان لحظه که می‌خواستیم عملیات را انجام دهیم شنیدم به زور یک نیسان محلی را گرفته‌اند راننده نیسان یک بچه کوچک هم همراه داشت این وضعیت موجب شد به خاطر حفظ جان راننده نیسان عملیات را انجام ندهیم.

سردار رجبی تصریح کرد: تصمیمی که عنایت خدا را به همراه داشت و بعد از یک سال 11 نفر دیگر از گروهک‌های ملحد ضدانقلاب به استان ورود پیدا کردند و توانستیم با اقداماتی برنامه‌ریزی شده آنها را به درک واصل کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها