مدیر شهرداری منطقه سه سنندج خبر داد:

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج از آغاز احداث اولین مسیر دوچرخه سواری در شهر سنندج واقع در کمربندی آبیدر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، فواد کریمی روز دوشنبه در حاشیه آغاز عملیات احداث این مسیر اظهار داشت: در حال حاضر عملیات تسطیح و رگلاژ احداث مسیر دوچرخه سواری از سه راهی تکیه وچمن تا پارک کودک آغاز شده و پس از تکمیل بلوار 24 متری آبیدر ادامه مسیر از میدان حجاب هم آغاز می‌شود.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج سال گذشته در راستای احداث فاز سه بلوار 24 متری کمربندی آبیدر احداث مسیر دوچرخه سواری با هدف استفاده شهروندان از طبیعت در این پروژه در نظر گرفته شد.

کریمی با اشاره به آغاز عملیات احداث این مسیر از امروز در چهار فاز گفت: فاز نخست مسیر دوچرخه سواری از میدان حجاب تا سه راهی تکیه و چمن به متراژ یک کیلومتر احداث می شود.

وی افزود: فاز دوم از سه راهی تکیه چمن تا پارک کودک به متراژ 500 متر طول و فاز سوم نیز از پارک کودک تا ابتدای شهرک آبیدر به متراژ یک هزار و 800 متر طول انجام خواهد شد.

مدیرشهرداری منطقه سه سنندج یادآور شد: در نهایت فاز چهارم این مسیر از شهرک آبیدر تا ورودی ناحیه منفصل شهری حسن آباد بطول 2 هزار و 8000 متر طول احداث می شود.

کریمی ابراز امیدواری کرد، با احداث مکان های تفریحی، ورزشی و رفاهی علاوه بر پرکردن اوقات فراغت شهروندان گام مهمی در جهت ارتقای سلامت شهروندان برداشته شود.

عملیات احداث نخستین مسیر دوچرخه سواری در سنندج به متراژ 6 کیلومتر از ابتدای میدان حجاب تا ورودی ناحیه منفصل شهری حسن آباد آغاز شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها