موج

نماینده ولی فقیه در کردستان:

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: کسانی که فکر می‌کردند کردستان جایگاه امنی برای توطئه آنهاست اکنون می‌بینند که چقدر امنیت در استان به دلیل صفا و ولایت‌مداری این ملت وجود دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی پیش از ظهر امروز در کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان اظهار داشت: از اینکه توفیق پیدا کردیم که کنگره شهدای کردستان را برگزار کنیم و توفیق حضور در محفل شهدا را یافتیم باید خدا را شاکر و همواره باید همیشه سپاسگذار و قدردان شهدا و راه شهدا باشیم.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: درود به ارواح شهدای انقلاب، شهدای جنگ تحمیلی و شهدای کردستان و انصار و مهاجر و درود به ارواح طیبه و اولیا و انبیا شهدا که ما را در این مسیر قرار دادند.

وی تاکید کرد: درود به آن مرد بزرگی که باب شهادت را به روی این ملت گشود تا ما بتوانیم با روحیه ایثار شهادت مسیر عزت و بزرگی را بپیمایم.

حسینی شاهرودی تصریح کرد: کسانیکه ارزش شهادت و خانواده شهدا را می‌دانند و ارزش ایثار و ایثارگری و ارزش مجاهد فی سبیل‌الله را می‌دانند باید پاسداشت.

وی اذعان داشت:  خانواده شهدا باید باشند تا با ایثار و حماسه بودنشان این ملت سرفراز و پایدار که توانست با استقامت و ایستادگی در صحنه، دشمنان را به خاک مذلت بنشاند، پوزه استکبار را به خاک بمالند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه شهدا این قدرت و عظمت را نصیب ما کردند که ایران اسلامی سربلند و سرافراز باد، اضافه کرد: کردستان سرافراز سرزمین مجاهدت‌های خاموش و سرزمین فداکاری های بزرگ که همه می‌دانید چقدر شهید و جانباز داده که حاضر نشدند یک وجب از خاک کشور را به دشمن بدهد و با دشمن بعثی مبارزه کرد و آنها را از سرزمینشان فراری دارد.

 وی گفت: کسانی که فکر می‌کردند کردستان جایگاه امنی برای توطئه آنهاست اکنون می‌بینند که چقدر امنیت در استان به دلیل صفا و ولایت‌مداری این ملت وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: ولایت‌مداری این ملت آنقدر زیاد است که جانشان را برای انقلاب گذاشتند، علمای این منطقه هم جانشان را در راه انقلاب دادند از جمله شخصیتی مانند ملاحیدرفهیم که دوماه در کوه‌ها با وجود کهولتی سنی که داشت او را شکنجه دادند تا به امام توهین کند اما حاضر به این کار نشد و راه شهادت را انتخاب کرد.

وی تصریح کرد: شهید ملا مصطفای بیسارانی، شهید شیخ‌الاسلام، شهید برهان عالی و شهید کریمیان نیز حاضر نشدند دست از انقلاب بردارند و همگی برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی مقاومت کردند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: شهدا، پیشمرگان کرد مسلمان و ایثارگران یادگاران این مرز و بوم هستند و ما باید قدردان آنها باشیم و راهشان را ادامه دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها