مدیرعامل شرکت گاز کردستان:

مدیرعامل شرکت گاز کردستان با بیان اینکه عملیات نشت یابی هدر رفت گاز را به میزان قابل توجهی در استان کاهش داده است، افزود: مشترکان می توانئد اتفاقات مربوط به حوزه گاز را از طریق شماره تلفن 194 و به صورت رایگان اعلام کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، احمد فعله گری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: اکیپ های مسئول نشت یابی با استفاده از دستگاه های پیشرفته این میزان عملیات را در بخش های هوایی، درجه یک و ناایمن انجام دادند.

وی بیشترین متراژ نشت یابی شبکه گاز را در سال گذشته مربوط به سنندج با 2 هزار و 593 کیلومتر اعلام کرد و افزود: پایین ترین متراژ نیز با طول 640 کیلومتر مربوط به شهرستان سروآباد بود. 

فعله گری با اشاره به اینکه تعداد موارد ناایمن شناسایی شده 2 هزار و 483 مورد بود، یادآور شد: این موارد اغلب ناشی از حفاری های غیر مجاز، ساخت و ساز و توسعه بافت های شهری بدون اعلام و هماهنگی با شرکت گاز بود که یک هزار و 256 مورد آن رفع شد.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان اضافه کرد: در این مدت تعداد 794 مورد نشتی درجه یک نیز کشف شد که با اعلام فوری نسبت به رفع آنها اقدام شد.

فعله گری گفت: عملیات نشت یابی خطوط لوله و شبکه تغذیه و توزیع گاز با هدف کاهش هدررفت گاز طبیعی، ارتقای سطح کیفی عملکرد تاسیسات گازرسانی و کاهش آلاینده های زیست محیطی و با بهره گیری از نرم افزار دقیق نشت یابی به صورت مستمر انجام می شود.

وی با بیان اینکه عملیات نشت یابی هدر رفت گاز را به میزان قابل توجهی در استان کاهش داده است، افزود: مشترکان می توانند اتفاقات مربوط به حوزه گاز را از طریق شماره تلفن 194 و به صورت رایگان اعلام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها